Tychy - portal miejski mojeTychy.pl

Ogłoszenia / Różne - pozostałe usługi  

Wolne miejsca w prywatnym żłobku

W Mikołowie przy przedszkolu Zaczarowany Ogród został stworzony Klub Malucha, czyli alternatywa dla prywatnego żłobka. Dla najmłodszych podopiecznych Zaczarowanego Ogrodu przygotowaliśmy miejsce w pełni bezpieczne i przyjazne dzieciom. W naszym żłobku zapewniamy szeroką ofertę zajęć połączoną z ogromną ilością zabaw ogólnorozwojowych. Nauczanie prowadzone jest przez wykwalifikowanych pedagogów, którzy dbają o to aby dzieci nie tylko cieszyły się przebywaniem z rówieśnikami, ale również poznawały i rozwijały swoje talenty muzyczne, plastyczne czy teatralne.

 

Naszym podstawowym celem jest aby równocześnie z rozwojem ruchowym i intelektualnym dzieci opanowały niezbędne umiejętności samodzielnego jedzenia, picia i innych, nie mniej ważnych potrzeb życiowych.

 

Całość zajęć dla dzieci najmłodszych realizowanych jest w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach, dzięki którym możemy zapewnić naszym podopiecznym wygodę i bezpieczeństwo.

 

Dzieci uczestniczą w następujących zajęciach:

  • Zajęcia teatralne
  • Zajęcia muzyczne
  • Zajęcia plastyczne
  • Zajęcia taneczne
  • Rytmika
  • Dni Przedszkolne
  • Teatrzyki
  • Audycje muzyczne
  • Zajęcia ogólnorozwojowe

Do naszego żłobka zapraszamy maluszki w wieku od 1,5 roku. W okresie adaptacyjnym, kiedy dziecko jest do 3h dziennie, istnieje możliwość rozliczania dziennego pobytu dziecka. Mieścimy się w Mikołowie na Osiedlu Grunwaldzkim. Dogodny dojazd komunikacją miejską oraz samochodem jest kolejnym niepodważalnym atutem. Jeżeli mieszkasz w Tychach to "Zaczarowny Ogród" jest miejscem odpowiednim dla Twojego dziecka. Szczegóły i cennik znajdziesz na naszej stronie www – Zaczarowany Ogród - Klub Malucha.

Kontakt

pokaż dane kontaktowe

tel. 782 499 874, email: info@przedszkole-mikolow.pl
http://przedszkole-mikolow.pl/p,s,klub-malucha.html

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Chcę otrzymywać bezpłatny internetowy informator portalu mojeTychy.pl.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.

Rozbuduj ogłoszenie

Aby rozbudować swoje ogłoszenie do wersji rozszerzonej wprowadź otrzymany kod lub wyślij SMS o treści:kodd.bm pod numer 76480.

 

Cena SMS to SMS - 7,38 zł. Kod SMS aktywny jest 24h.