Tychy - portal miejski mojeTychy.pl

Ogłoszenia / Różne - pozostałe usługi  

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ, SAMOCHODOWEJ ORAZ DYWANÓW I WYKŁADZIN DYWANOWYCH

Co cię najbardziej dręczy gdy patrzysz na swoje meble tapicerowane? To że, Twoje dziecko ma leżeć na nieświeżym łóżku? A może zażenowanie z powodu plam lub unoszący się zapach moczu z dywanu bo zasikał go pies?
Jeśli sam próbowałeś usunąć zabrudzenia lecz brud nie zniknął, a dodatkowo pojawiły się zacieki i zapach moczu nadal jest wyczuwalny to pomóc może tylko pranie ekstrakcyjne (na mokro).

Profesjonalnie zajmuję się ekstrakcyjnym praniem tapicerki meblowej, samochodowej oraz dywanów i wykładzin. Do pracy używam odkurzacza Santoemma, dotychczas najlepszego na rynku. Odkurzacz ten posiada pompę natryskową, która sprawia że płukanie zabrudzeń jest szybkie i bardzo dokładne. Innowacyjne rozwiązanie High Waterlift pozwala na maksymalne odessanie rozpuszczonego brudu. Dzięki czemu prane meble, dywany czy wykładziny schną nawet do 3 razy szybciej niż po użyciu urządzenia konkurencyjnych firm. Specjalnie zakończona dysza do prania ogranicza chlapanie wody wokół pranego miejsca- dlatego Twoja podłoga i ściany są suche.

By wyczyścić tapicerkę, dywan czy wykładzinę bardzo istotne są środki do prania. W mojej pracy używam tylko sprawdzonej, profesjonalnej chemii bezpiecznej dla ludzi i zwierząt. Plamy po kawie, herbacie, sokach, winie, różnego rodzaju żywności, mazakach, długopisach, olejach, wymiocinach, moczu, kału znikną definitywnie. Również zapach po papierosach, moczu, potu i pleśni zostanie zneutralizowany dając poczucie przyjemnego i świeżego zapachu.
Dopełnieniem usługi jest moje doświadczenie z prania ekstrakcyjnego. Wiedza jak czyścić konkretne obicie tapicerskie, jaką temperaturę powinna mieć woda do danej plamy i poszycia tapicerskiego aż w końcu dobór odpowiedniego środka do prania - jest decydujące. Moi klienci mają także pewność umówionego terminu i punktualności.

Jeżeli więc pragniesz by Twoje meble tapicerowane, dywan, wykładzina dywanowa lub tapicerka samochodowa były tak atrakcyjne jak w dniu zakupu, a jednocześnie zamierzasz oszczędzić czas i pieniądze – zadzwoń już dziś i zamów usługę prania. Dołącz do mojego grona zadowolonych klientów.

 

Usługi świadczę w Tychach, na terenie całego Śląska - dla klientów indywidualnych oraz firm.

KONTAKT:  731-415-758

Kontakt

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Chcę otrzymywać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.

Dodaj ogłoszenie w tej kategorii