Tychy - portal miejski mojeTychy.pl

Wiadomości z Tych

Ruszyła kampania "BezNuda na wakacjach"

  • Dodano: 2017-07-05 07:45, aktualizacja: 2017-07-03 11:22

Wakacyjny niezbędnik BezNudy, czy specjalna infolinia dla dzieci i młodzieży, a także dla rodziców, wychowawców i nauczycieli, którzy w czasie wakacji, mają kontakt z młodymi ludźmi oraz Poradnik Bezpiecznego Wypoczynku MEN to wszystko co znalazło się w tegorocznej ofercie kolejnej z rzędu, śląskiej wakacyjnej kampanii społecznej.

Jej organizatorami jest Regionalny Ośrodek Metodyczno-Edukacyjny Metis w Katowicach oraz Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach. Kampania potrwa do 31 sierpia br.

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, a także rodziców, wychowawców i nauczycieli do odwiedzenia strony Regionalnego Ośrodka Metodyczno-Edukacyjne Metis w Katowicach. Znajdziecie Państwo na niej nie tylko "Wakacyjny niezbędnik BezNudy" zawierający szereg cennych porad na wakacje, ale i numer (500 149 596) oraz informacje o specjalnie uruchomionej infolinii dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na stronie znajduje się również "Poradnik Bezpiecznego Wypoczynku MEN", informator "Przed wakacjami – co warto wiedzieć? Bezpieczny wakacyjny wypoczynek dzieci i młodzieży MEN", informacja dla rodziców i nauczycieli "Uwikłani w sieci", a także przepisy dotyczące wypoczynku dzieci i młodzieży. Organizatorem kampanii społecznej jest Regionalny Ośrodek Metodyczno-Edukacyjny Metis w Katowicach oraz Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, a patronat medialny sprawują: Dziennik Zachodni, Polskie Radio Katowice, Radio eM, NaszeMiasto.pl i MojeKatowice.pl.Patronem medialnym wydarzenia jest portal mojeTychy.pl.
Patronat portalu mojeTychy.pl

Najnowsze informacje z Tych w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.