Tychy - portal miejski mojeTychy.pl

Wiadomości z Tych

Pijany za kółkiem koziołkował

  • Dodano: 2017-12-20 15:00

38 - latek kierujący oplem wypadł z drogi i „koziołkował”. Od mężczyzny znacznie wyczuwalna była woń alkoholu. Z uwagi na obrażenia poszkodowany kierowca trafił do szpitala, gdzie została mu pobrana krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwym grozi 2 – letni pobyt w więzieniu.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj około godz. 15.00 na ul. Towarowej w Tychach. Jadący tą ulicą 38-letni kierujący samochodem marki Opel Vectra nie dostosował prędkości do warunków na drodze, w wyniku czego „koziołkował” i zatrzymał się na pobliskiej skarpie. Załoga pogotowia ratunkowego oraz strażacy udzielali pomocy poszkodowanemu.

W wyniku odniesionych obrażeń policjanci nie mieli możliwości sprawdzenia stanu trzeźwości na miejscu zdarzenia, choć od mężczyzny była wyczuwalna silna woń alkoholu. 38-latek został zabrany do szpitala z podejrzeniem złamań oraz potłuczeń, a także została mu pobrana krew do badań. Za jazdę na „podwójnym gazie” grozi nawet 2 – letni pobyt w więzieniu.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.