Wiadomości z Tych

Młody oprawca trafił do aresztu

  • Dodano: 2017-08-25 15:30

26-latek podejrzany o znęcanie się psychicznie i fizycznie nad swoim schorowanym ojcem został zatrzymany przez tyskich dzielnicowych, chwilę po tym jak otrzymali informację o pobiciu i groźbach, którą przekazał pracownik opieki. Za znęcanie się nad osobą najbliższą mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Na wniosek tyskich policjantów i prokuratora za kratki trafił 26-latek podejrzany o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad chorego ojcem. Dzielnicowi tyskiej komendy interweniowali wobec domowego oprawcy natychmiast po otrzymaniu informacji o prawdopodobnym pobiciu ojca przez młodego „agresora”.

 

Mundurowi zatrzymali 26-latka i umieścili w policyjnej celi. Decyzją sądu mężczyzna trafił do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 2 miesiące. Mężczyzna miał już prokuratorski zakaz zbliżania się do ojca oraz policyjny dozór jednak najwyraźniej nieizolacyjne środki zapobiegawcze były niewystarczające. Sprawca działał w warunkach recydywy, był wcześniej karany za przestępstwa z użyciem przemocy, za co odbył już karę kilku lat więzienia. Za popełnione przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

Sonda

Skąd czerpiesz na co dzień najświeższe informacje o mieście?
  • z prasy
  • z radia
  • z telewizji
  • z internetu
  • z wielu źródeł
zobacz wyniki

R E K L A M A