Tychy - portal miejski mojeTychy.pl

Wiadomości z Tych

Dokąd drogi prowadzą - slide show

  • Dodano: 2017-11-14 08:30, aktualizacja: 2017-11-14 08:50
Dokąd drogi prowadzą - slide show

Dokąd drogi prowadzą - zbiorowy pokaz zdjęć, autorstwa członków Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego. Pokażemy fotografie będące swobodną interpretacją tytułu pokazu.

Będą między innymi zdjęcia ze zlotu motocyklistów, ze szkolenia na ratowników WOPR, górskich szlaków i leśnych ostępów. Wykonane na tyskich ulicach i stacjach kolejowych, jak i podczas dalekich podróży.

Grzegorz Krzysztofik zatytułował swój materiał "Dokąd tory prowadzą". Pokazuje losy podróżnych na dworcu głównym w Katowicach.

Pokażę zdjęcia, które próbują odgadnąć, dokąd wybierają się podróżni i co czeka ich na końcu drogi - wyjaśnia Grzegorz Krzysztofik.

Przed pokazem, który odbędzie się w sali projekcyjnej na piętrze Andromedy, warto zatrzymać się piętro niżej, by obejrzeć wystawę "2017" trwającą w dolnym holu. Są na niej 24 fotografie, od 20 autorów z TTF-u, wykonane w ciągu ostatniego roku. Znacznie więcej naszych zdjęć z ostatnich miesięcy pokazanych zostanie podczas 2017 - slide show i wystawa w czwartek, 14 grudnia, o godz. 19.00. Wystawa będzie czynna do 5 stycznia 2018 r.

Więcej informacji o działalności TTF-u na www.ttf.tychy.pl

Dokąd drogi prowadzą - slide show

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.